Jak Rozprawić się z demonem ?

demon, jak usunąć demona, choroba, uzdrowienie,

Jak Rozprawić się z demonem ?
Jak Rozprawić się z demonem ?

Jak Rozprawić się z diabłem.

W momencie kiedy ty wierzysz bez względu czy to jest choroba czy demon to ta rzecz odchodzi - i To Wszystko.

Ludzie mówią ale moje doświadczenie, poczekaj w jaki sposób określasz swoje doświadczenie? No, rozkazaliśmy aby coś odeszło a to nie odeszło! Skąd wiesz, że to nie odeszło? Ponieważ nadal się manifestuje - to znaczy, że poruszasz się według tego co widzialne, opierasz się na przyczynie i skutku, widzisz, że mają miejsce jakieś manifestacje, więc na podstawie tego oceniasz, ze to coś ciebie nie posłuchało.

W momencie, w którym uwierzyłeś to, to coś odeszło jednak w momencie, w którym spojrzałeś na to coś znowu to zobaczyłeś, dlaczego? ponieważ tego oczekiwałeś, jeżeli nie oczekujesz, że coś zobaczysz to nie patrzysz się w tym kierunku, czy to ma sens? więc w jaki sposób powinniśmy funkcjonować?
Diable - WYNOŚ SIĘ i odchodzisz na bok, dlaczego ponieważ jeżeli czekasz na demona, aż zweryfikuje PRAWDĘ SŁOWA BOŻEGO - to poczekasz sobie bardzo długo!! Co jeśli odchodzisz a to coś nie odeszło - wodzisz - TO JEST NIEMOŻLIWE!! , nie mówię że to coś nie jest w stanie powrócić, ponieważ Jezus powiedział, że to jest możliwe, powiedział, że duchy chodzą po miejscach bezwonnych następnie próbują wrócić... (...)
Jeśli chcesz mieć takie same rezultaty jakie miał Jezus musisz mieć Jego umysł, aby mieć Jego umysł musisz zrezygnować ze swojego!! Jednak nie wyjdziesz ze swojego umysłu jeśli będziesz robił wszystko dokładnie tak jak do tej pory. (...)  Musisz wejść na nowy poziom myślenia aby wyjść z problemu do którego twój obecny sposób myślenia cię doprowadził. Musisz poruszać się do przodu, w którymś momencie musisz zdać sobie sprawę, ze to co robiłeś w przeszłości nie zadziałało, musisz umieć wprowadzić zmiany tak aby tym razem to zadziałało!!!
Curry Blake

więcej na:
www.hesed.org.pl
www.magisteriumPisma.pl

https://www.youtube.com/watch?v=YiLv9yOCoqs