War Room - Siła modlitwy Pokój modlitw

Jeżeli nigdy nie obejrzałeś tego filmu - zrób to teraz. Dlaczego? Bo toczy się bitwa o twoje życie, o Twoje małżeństwo, o twoje dzieci o twoje zdrowie o to kim będziesz, o to kim masz nie być. Jesteś zwycięzca jeśli zaufasz Bogu oddasz swoje życie Chrystusowi, będziesz wierzył i używał Jego słowa... Jak walczyć ? Jak w praktyce to zrobić? Jakimi narzędziami? Na te pytania odpowiada ten film. Jeżeli nie stoczysz tej walki, jeżeli nie stawisz czoła teraz, to jutro może być za późno.

 

Jeżeli nigdy nie obejrzałeś tego filmu - zrób to teraz. Dlaczego?  Bo toczy się bitwa o twoje życie, o Twoje małżeństwo, o twoje dzieci o twoje zdrowie o to kim będziesz, o to kim masz nie być. Jesteś zwyciezcą jeśli zaufasz Bogu oddasz swoje życie Chrystusowi, będziesz wierzył i używał Jego słowa...
Jak walczyc ? Jak w praktyce to zrobić? Jakimi narzędziami? Na te pytania odpowiada ten film.

Jeżeli nie stoczysz tej walki, jeżeli nie stawisz czoła teraz, to jutro może być za późno.
 

Aby obejrzeć go od razu po prostu kliknij tuhttps://tv.hit.co.pl

 

"I jeśli mój lud, który jest nazywany moim imieniem, ukorzy się, będzie modlić się i szukać mojego oblicza, i odwróci się od swoich złych dróg, wtedy wysłucham go z nieba, przebaczę mu grzech i uzdrowię jego ziemię."


2 Kronik 7:14

 

#wiara #modlitwa #ratunek #chrystus #moc #modlitwa #zdrowie #rodzina #Pokój #modlitwy #film #chrześcijański


Link do Filmu: 

https://tv.hit.co.pl/watch/war-room-sia-modlitwy.html

 

https://m.cda.pl/video/4441259b7


https://ebd.cda.pl/620x368/4441259b7