Jak zostałam uzdrowiona - świadectwo Marty

Lekarz Ginekolog powiedział że ciąża wszystko wyleczy. Ale po porodzie było jeszcze gorzej. Ból już był tak silny, że ten Pan Ginekolog nie mógł nawet mnie zbadać. No i zostawił mnie z tym problemem samą sobie.

Jak zostałam uzdrowiona - świadectwo Marty
Jak zostałam uzdrowiona - świadectwo Marty

Jak zostałam uzdrowiona. Uzdrowienia Marty (Od czasu uzdrowienia minęło prawie dwa lata,)


A więc zacznę od początku ponad 12 lat temu zaczęłam odczuwać świąd w miejscach intymnych, wszystkie wymazy z miejsc intymnych na nic nie wykazywały. Lekarz Ginekolog powiedział że ciąża wszystko wyleczy. Ale po porodzie było jeszcze gorzej. Ból już był tak silny, że ten Pan Ginekolog nie mógł nawet mnie zbadać. No i zostawił mnie z tym problemem samą sobie.
Wiec w Internecie znalazłam innego lekarza Juliusza Kobierskiego który przyjmuje w Gdańsku (moim zdaniem najlepszy ginekolog w Polsce), no i ten lekarz zaczął podejrzewać vulwodynię, więc wysłał mnie na badania przewodnictwa nerwów.


Niestety okazało się ze mam obustronna neuropatię nerwów sromowych. Ból był koszmarny. W skali od 1- 10 moja skala wynosiła 10.
Wiec przez te lata jeździłam do Poradni Leczenia Bólu do dr Krysiaka na blokady do Gdańska. A do tego jeszcze jeździłam do Pana Markowskiego na naświetlania lampą fotodynamiczną, bo dermatolog stwierdzi u mnie leukoplakię czyli stan przednowotworowy. A jeszcze dodam ze miałam mieć wszczepiony stymulator przeciwbólowy w Olsztynie.


No i wreszcie po tylu latach cierpienia znalazłam w internecie nauczania Currego Blake. A potem znalazłam Bogusię czyli Bogusławę Dudek na Facebook z HESED. Ona Ustanowiła uzdrowienie a Jezus Chrystus pięknie przez nią zadziałał. Po tylu latach cierpienia nic mnie nie boli, jestem UZDROWIONA. I mogę miło spędzać czas z moim mężem.


CHWAŁA BOGU.