Uzdrowienie - triki diabła

JEDNYM Z BŁĘDÓW, KTÓRE POPEŁNIAJĄ LUDZIE JEST TO, ŻE GDY ZROBIĄ WSZYSTKO, WSZYSTKO CO BIBLIA MÓWI, diabeł przestaje się poruszać i zaczynają szukać kolejnych rzeczy jakie mogą zrobić. JAK TYLKO ZACZNIECIE TO ROBIĆ TO ZACZYNACIE PRZECHODZIĆ Z WIARY DO NIEWIARY NATYCHMIAST! To co diabeł próbuje zrobić to sprawić abyś zaczął działać, ABYŚ ZACZĄŁ ZASTANAWIAĆ SIĘ NAD TYM CO ROBISZ NIE TAK, CZEGO ROBISZ NIE WYSTARCZAJĄCO. I jak tylko zaczniesz działać w tym kierunku to jesteś pokonany!

Uzdrowienie - triki diabła
Uzdrowienie - triki diabła

 

Później doszło do takiej samej sytuacji i to bylo ciężkie. Miała takie samo grzechotanie w płucach jak moja pierwsza córka. Modliliśmy się robiliśmy co mogliśmy, robiło się późno. Nauczono nas módl się, wierz i zachowuj się według prawdy, którą ogłaszasz - PO PROSTU WYKONUJECIE SŁOWO!


Nasze łożka były oddzielone od siebie o jakieś półtora metra, więc mieliśmy trochę miejsca - modliliśmy się, położyliśmy ją do łóżka. Moja żona oczywiście była bardzo zmartwiona tą sytuacją i pytała się co teraz zrobisz, co teraz zrobisz. - Powiedziałem zrobiliśmy wszystko, co powinniśmy byli zrobić. - Powiedziała ta, ale co możemy jeszcze zrobić! - Zrobiliśmy to, zrobiliśmy wszystko i mamy na tym stać!!


JEDNYM Z BŁĘDÓW, KTÓRE POPEŁNIAJĄ LUDZIE JEST TO, ŻE GDY ZROBIĄ WSZYSTKO, WSZYSTKO CO BIBLIA MÓWI, diabeł przestaje się poruszać i zaczynają szukać kolejnych rzeczy jakie mogą zrobić. JAK TYLKO ZACZNIECIE TO ROBIĆ TO ZACZYNACIE PRZECHODZIĆ Z WIARY DO NIEWIARY NATYCHMIAST! To co diabeł próbuje zrobić to sprawić abyś zaczął działać, ABYŚ ZACZĄŁ ZASTANAWIAĆ SIĘ NAD TYM CO ROBISZ NIE TAK, CZEGO ROBISZ NIE WYSTARCZAJĄCO. I jak tylko zaczniesz działać w tym kierunku to jesteś pokonany! Więc w pewnym momencie musisz zatrzymać się i powiedzieć: ZROBILIŚMY WSZYSTKO TO CO MÓWI BIBLIA I TO WSZYSTKO CO MAMY ROBIĆ!


Więc to zrobiliśmy, położyliśmy ją do łożka. Kiedy człowiek wyłącza światło, to każdy dźwięk dla niego jest głośniejszy, więc mogłem słyszeć to grzechotanie z jej pokoju do naszego. Leżałem tam, modliłem się, modliłem się na językach, modliłem się po angielsku, robiłem wszystko co mogłem, głoweni dlatego abym nie musiał słyszeć jej. I w końcu położyłem sobie poduszkę na głowę, abym mógł zasnąć i w końcu  tak się stało.


Następnego ranka gdy się obudziłem, wiecie gorsze od słyszenia tego dźwięku było nie słyszenie go. Kiedy obudziłem się nie słyszałem go BYŁEM NAUCZYNO JAK DZIAŁAĆ W WIERZE I JAK NIE DZIAŁAĆ NA PODSTAWIE STRACHU!!


WIĘC WIEDZIAŁEM, ZE JEŚLI POBIEGNĘ PROSTO DO NIEJ DO POKOJU - TO BĘDZIE WYNIKAĆ ZE STRACHU, A NIE Z WIARY! Więc wstałem i wziąłem się za moją codzienną rutynę, Poszedłem do kuchni napić się coca coli, to pierwsza rzecz jaką ja robię .... W końcu gdy byłem przekonany, że gdy pójdę do jej pokoju to nie będzie wynikać ze strachu a z wiary, poszedłem do niej. I ona nie była w łóźku, siedziała na podłodze obok niego i bawiła się BĘDĄC DOSKONALE UZDROWIONA!


OD TAMTEGO CZASU AŻ DO DZISIAJ MOŻE 1 ALBO 2 MUSIELIŚMY Z TĄ CHOROBĄ JESZCZE WALCZYĆ (przypomnę o tym mówi brat Curry, że do tej i wcześniejszej bitwy o której opowiada Cristel była atakowana tą chorobą conajmniej 2 razy do roku) - ale naprawdę od tamtego czasu to było to!
Curry Blake

https://youtu.be/29ZE9aB69M8
DHT Curry Blake Sesja 6