Uzdrowienie - jak działa ?

Wiesz, że możesz mieć wątpliwości w swojej głowie, a mimo to nie mieć wątpliwości w swoim sercu? Ludzie będą ci mówić, dlaczego to nie zadziała, albo dlaczego to się nie stanie. Nawet jeśli weźmiesz tę myśl i zgodzisz się z nimi, twoje serce będzie nadal wierzyć i bez względu na to, co mówi twoja głowa, nadal postanowisz wierzyć Bogu. Curry Blake

Uzdrowienie - jak działa ?
Uzdrowienie - jak działa ?

Uzdrowienie - jak działa ?

                                    
To, że usłyszysz w głowie myśl - to nie zadziała - to NIE JEST NIEWIARA - tą myśl najprawdopodobniej pośle ci diabeł w oparciu o to co inni do ciebie powiedzą.
Zasugeruje ci w głowie zobacz oni mają racje to nie działa, lecz w momencie gdy zadziałasz o tą myśl i np. wypowiesz, ją np. tak, jestem chory albo tak jednak to nie działa - to już jest niewiara.
Tak jak wiara musi być czynna w działaniu tak samo i niewiara musza iść za nią czyny.
Nie wolno pozwolić sobie aby ta myśl została w naszym umyśle zbyt długo (to jest poddanie każdej myśli sprzecznej ze Słowem Bożym w posłuszeństwo myśli Chrystusowej) - przeciwstawiasz się diabłu i wypowiadasz na głos wówczas to co mówi Słowo Boże, np. Jego sińcami Jestem Uzdrowiony!!!                                                     
Wszystko opiera się na tym by mieć pokój w sercu, chodzi o to, że wiesz, że Bóg jest z tobą i nie ma innego rozwiązania jak to, o którym mówi Słowo Boże, jeśli natomiast czujesz strach w przeważającej mierze, to nie jesteś w wierze.
Ucz się polegać na Bogu w każdej sytuacji, zaczynając od tych najdrobniejszych, by poznać Jego wierność I wzrastać w zaufaniu Mu. Ucz się wychwalać Pana i raduj się w Nim każdego dnia, by kiedy zaatakuje przeciwnik, nie popaść w panikę (która jest od wroga) ale by chodzić w pokoju.      

Mk 11:23:
Bo zaprawdę powiadam wam, że kto powie tej górze: Podnieś się i rzuć się w morze, a nie zwątpi w swoim sercu, lecz będzie wierzył, że stanie się to, co mówi - spełni się mu, cokolwiek powie.
„Podnieś się i rzuć się w morze, a nie zwątpi w swoim sercu, lecz będzie wierzył, że stanie się to, co mówi - spełni się mu, cokolwiek powie.” Zauważ, że NIE jest tam napisane: „Nie zwątpi w swojej GŁOWIE”.


Wiesz, że możesz mieć wątpliwości w swojej głowie, a mimo to nie mieć wątpliwości w swoim sercu? Ludzie będą ci mówić, dlaczego to nie zadziała, albo dlaczego to się nie stanie. Nawet jeśli weźmiesz tę myśl i zgodzisz się z nimi, twoje serce będzie nadal wierzyć i bez względu na to, co mówi twoja głowa, nadal postanowisz wierzyć Bogu.
Curry Blake


Bogusława Dodek

więcej: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012117726008