Prawda

... Lekarz daje ci wyniki, masz raka ok, taki jest fakt, my tego nie zaprzeczamy, my nie zaprzeczamy, że rak tam jest, ALE FAKTEM JEST, ŻE FAKTY MOGĄ SIĘ ZMIENIAĆ.

Prawda
Prawda

 

Rzeczywistość jest tym co Bóg mówi, że jest rzeczywiste, WIĘC GDY BÓG MÓWI, ŻE COŚ JEST PRAWDZIWE I RZECZYWISTE, TO JEST TO RZECZYWISTOŚĆ - wszystko inne jest KŁAMSTWEM albo powiedzmy: nieprawdą.


A więc są fakty – kontra prawda i rzeczywistość.
Fakty mogą się zmienić, a PRAWDA I RZECZYWISTOŚĆ SIĘ NIE ZMIENIAJĄ, a niesamowitą rzeczą jest, że wasze ciało jest reprezentantem faktów, wasze ciało nie koniecznie odzwierciedla prawdę czy rzeczywistość, ono powinno, ale ciała większości osób odzwierciedlają bardziej fakty i doświadczenia.


Lekarz daje ci wyniki, masz raka ok, taki jest fakt, my tego nie zaprzeczamy, my nie zaprzeczamy, że rak tam jest, ALE FAKTEM JEST, ŻE FAKTY MOGĄ SIĘ ZMIENIAĆ.


Więc jeśli oni mówią: ale to jest śmiertelne, widzicie, oni nie mogą tak mówić, oni mogą powiedzieć: z naszego doświadczenia wiemy,
że to jest śmiertelne, ale oni nie mogą patrzeć na ciebie i mówić: to jest śmiertelne. Dlaczego ? BO TO TY MUSISZ ZDECYDOWAĆ CO JEST ŚMIERTELNE A CO NIE !


A ROBISZ TO POPRZEZ OKREŚLENIE CZY WIERZYSZ FAKTOM POCHODZĄCYM OD CZŁOWIEKA, nawet takiego z dużym doświadczeniem, ALBO UWIERZYSZ W RZECZYWISTOŚĆ TEGO CO BÓG POWIEDZIAŁ, A POWIEM WAM, ŻE BÓG MA O WIELE WIĘKSZE DOŚWIADCZENIE. Amen ?


Są ludzie, którzy powiedzą: twoja prawda nie jest moją prawda, ja znam swoją prawdę, ona jest taka i taka, to jest prawda. Nie ! To może być twoje doświadczenie, i to może być twój sposób na odpowiedź na twoje doświadczenia, ale to nie czyni tego prawdą. BO PRAWDA SIĘ NIE ZMIENIA


A według Biblii, SŁOWO BOŻE DEFINIUJE PRAWDĘ, i w Jana 17:17 gdy Jezus się modli
On mówi: Uświęć ich w twojej prawdzie. Twoje słowo jest prawdą. Więc jeśli chcecie wiedzieć co jest prawdą to jest nią Słowo Boże, a w Jana 14,6 powiedział Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Więc teraz wiemy że Słowo Boże jest prawdą, Jezus jest Słowem Bożym w ciele, więc Jezus jest prawdą, On jest drogą, i On jest życiem, Amen❓


Dlatego my musimy zdać sobie sprawę, że to co mówi Słowo Boże to JEST PRAWDA I kropka
I GDY TY USTALISZ TO W SOBIE, TWOJE ŻYCIE SIĘ ZMIENI I TWOJE FAKTY SIĘ ZMIENIĄ


To jest czysta esencja prowadzenia życia jakie Jezus przyszedł "aby wam dać".

 

Nazywamy nasz kościół Dominion Life – Życie w panowaniu dlatego, że życie w panowaniu, w każdym aspekcie waszego życia, jest sposobem w jaki Bóg oczekuje że będziesz żył, ON OCZEKUJE, ŻE BĘDZIESZ PANOWAŁ NAD SWOIM ŻYCIEM,
I ŻE BĘDZIESZ ROZSZERZAŁ TO PANOWANIE NA ŚWIAT


Curry Blake