Jeśli nie masz pewności Biblii to zrezygnujesz.

Jeśli nie masz pewności Biblii to zrezygnujesz.
Jeśli nie masz pewności Biblii to zrezygnujesz.

 

Jeśli nie masz swojego "dlaczego" bardzo łatwo zrezygnujesz, przy pierwszym oporze, powiesz a może jednak to nie jest prawda (Słowo Boże) może jednak te czasy Dziejów Apostolskich przeminęły, ale kiedy masz to "coś" co cię napędza, co sprawia, że trudno cię rozproszyć, co sprawia, że masz moc by się ostać na przeciw tym wszystkim "wierzącym" i niewierzącym co ci mówią, że jesteś "zaklinaczem rzeczywistości" bo zamiast mówić co widzisz, wypowiadasz to czego oczekujesz zgodnie ze Słowem Bożym i odmawiasz mówienie o czymkolwiek w innym sposób jak ten - UJRZYSZ MOC I CHWAŁĘ PANA!!


Ja kiedyś tez byłam tą co mówiła cuda się zdarzają, dziś wiem, że zdarzają się dla każdego kto UWIERZY, UCHWYCI się Słowa Bożego i nigdy się nie podda!! Dziś każdego dnia widzę cuda i wiele dzieję się przez moje dłonie, dlatego (dla oglądania tego jak życie ludzi się zmienia, gdy zapraszają Boga do swojego życia) zrezygnowałam z wielu "przyjaźni" ze światem, zrezygnowałam z gadania byle jak, byle gdzie i o byle czym.


Strzegę swego serca, strzegę swoich ust i rozmyślam o tym jak wspaniały i dobry jest Bóg i jak chce pokazać się mocnym przez każdego by Jego dobroć doprowadziła do pokuty i nawrócenia każda osobę, którą On postawi na ich drodze.
Czy są koszty, tak ale widząc jak dla tej jednej osoby, dla tej jednej rodziny cały świat się zmienia - WARTO!!


Dziękuję Ci ABBA za Twoją wierność i dobroć, dziękuję, że Twoje Słowo nigdy nie zawodzi i że możemy stać na Twoim Słowie w każdych okolicznościach i nasz dom ostoi się bo zbudowaliśmy go na skale Twojego Słowa!! Bądź wywyższony!
Bogusława Dodek