On uczynił nas Królami i Kapłanami

Zmień swoje myślenie na takie jakim widzi cię Bóg

On uczynił nas Królami i Kapłanami
On uczynił nas Królami i Kapłanami

Biblia mówi, że On uczynił nas Królami i Kapłanami, więc jako Kapłani i Królowie mamy odpowiedzialność. MAMY AUTORYTET, ALE MAMY TEŻ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!

WIELE OSÓB MÓWI „PEWNEGO DNIA”, ALE KEDY JEST TO „PEWNEGO DNIA”? Kiedy umrzesz i pójdziesz do nieba? NIE POTRZEBUJESZ AUTORYTETU W NIEBIE – NIE MA TAM NIC DO CZEGO BYŚ POTRZEBOWAŁ UŻYWAĆ AUTORYTETU – POTRZEBUJESZ AUTORYTETU TUTAJ!! Tam już nie ma za co brać odpowiedzialności, wszystko już jest załatwione. MUSICIE WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SPRAWY TUTAJ!!


TY JESTEŚ JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRA MOŻE ZMIENIĆ TO JAKIM JESTEŚ – MACIE TO? Bóg nie zrobi tego dla ciebie, ON PRACUJE Z TOBĄ ale On nie zrobi z ciebie kogoś kim nie chcesz być, ktoś powie: ale ja chce taki być (chce się zmienić)!! JEŚLI CHCESZ TAKI BYĆ – ZACZNIJ ZACHOWYWAĆ SIĘ W TEN SPOSÓB!!


Sposób w jaki uwalniasz się od choroby, grzechu, złych nawyków, uzależnień, złego nastawienia jest taki sam jak dostępujesz zbawienia .

Uwierz i działaj w tej wolności. I żyj w wolności.

PROWADŹ TĄ WALKĘ KAŻDEGO DNIA, ODRZUCAJ WSZELKIE MYŚLI, KTÓRE MÓWIĄ CI, ŻE TO NIE JEST PRAWDA, ŻE TO NIE DZIAŁA, ODRZUCAJ TO NAWET JEŚLI MUSISZ ZABRAĆ GŁOS, NAWET JEŚLI MUSISZ KRZYCZEĆ, NIE WAŻNE KTO JEST OBOK!!  BO KOGO OBCHODZI CO INNI MYŚLĄ KIEDY TU CHODZI O TWOJE ŻYCIE ?!


Curry Blake

 

Uwierz i działaj w tej wolności. I żyj w wolności. I PROWADŹ TĄ WALKĘ KAŻDEGO DNIA, ODRZUCAJ WSZELKIE MYŚLI, KTÓRE MÓWIĄ CI, ŻE TO NIE JEST PRAWDA, ŻE TO NIE DZIAŁA,
ODRZUCAJ TO NAWET JEŚLI MUSISZ ZABRAĆ GŁOS, NAWET JEŚLI MUSISZ KRZYCZEĆ, NIE WAŻNE KTO JEST OBOK!!


BO KOGO OBCHODZI CO INNI MYŚLĄ KIEDY TU CHODZI O TWOJE ŻYCIE?!
Zapamiętaj te słowa, być może jesteś w bitwie o siebie, bądź bliską osobę - zapamiętaj to słowo - nie pozwól nikomu aby wypowiadał nad wami słowa śmierci - odrzucaj każde takie słowo i wypowiadaj w kontrze życie i to co powiedział na ten temat Bóg!! Nie myśl co inni o tobie pomyślą - patrz co mówi i myśli o tobie Bóg gdy stoisz na Jego Słowie - On nazywa to wiarą i ZAWSZE PODPISUJE SIĘ POD SWOIM SŁOWEM!!!