Jak modlić się o uzdrowienie

GDY MODLISZ SIĘ O UZDROWIENIE TO MASZ MODLIĆ SIĘ I WIERZYĆ, ŻE TO OTRZYMAŁEŚ OD RAZU, I ŻE JESTEŚ UZDROWIONY ZGODNIE ZE SŁOWEM BOŻYM, I WIERZYSZ W TO JUŻ TERAZ! 

Jak modlić się o uzdrowienie
Jak modlić się o uzdrowienie


"A Jezus odpowiedział im: Miejcie wiarę w Boga. Bo zaprawdę powiadam wam, że kto powie tej górze: Podnieś się i rzuć się w morze, a nie zwątpi w swoim sercu, lecz będzie wierzył, że stanie się to, co mówi – spełni się mu, cokolwiek powie. Dlatego mówię wam: O cokolwiek prosicie w modlitwie, wierzcie, że otrzymacie, a stanie się wam."

Mk 11:22-24


Więc pierwszą rzeczą jest że musisz powiedzieć do tej rzeczy, może masz raka może masz białaczkę, czy jakąkolwiek inną chorobę która ma imię, to możesz mówić do tej rzeczy i powiedzieć raku mówię ci ty odejdź teraz. I po prostu rozkazać mu żeby odszedł. To jest takie proste. Dosłownie takie proste. Powiesz, to jest zbyt proste,  ja nie rozumiem. Jest nawet jeszcze lepsza część. To jest piękno tego, ty nie musisz rozumieć jak to działa, ty tylko musisz wiedzieć że to działa. I wprowadzić to w życie.


Więc On mówi, teraz wiesz że masz mówić do swojego problemu rozkazać mu aby odszedł, powiedzieć mu co chcesz żeby zrobił, Opuść moje ciało, Odejdź, nigdy nie wracaj. Każde z tych zdań działa. I potem on mówi w wersecie 24 i to jest klucz: dlatego, (Innymi słowy ponieważ będziesz miał to co mówisz i gdy ty powiesz to się stanie, z tego powodu,) dlatego- Jezus mówi: mówię wam o cokolwiek, (zwróćcie uwagę cokolwiek, o cokolwiek prosicie powiedzielibyśmy to w ten sposób) cokolwiek o co prosicie, (cokolwiek, każdą rzecz) o którą prosicie w modlitwie wierzcie że otrzymacie a stanie się wam. Więc zobaczcie On tutaj teraz mówi jeszcze kiedy się modlisz powinieneś modlić się w ten sam sposób w jaki mówisz, On mówi: ponieważ będziesz miał to co mówisz, to powinieneś modlić się odpowiednio do tego, a gdy się modlisz to w tym czasie wierz że to otrzymasz. I natychmiast w tym czasie jeśli to otrzymujesz to musisz przyjąć, że to jest dokonane. Dlatego że ty już to masz.


WIĘC GDY MODLISZ SIĘ O UZDROWIENIE TO MASZ MODLIĆ SIĘ I WIERZYĆ, ŻE TO OTRZYMAŁEŚ OD RAZU, I ŻE JESTEŚ UZDROWIONY ZGODNIE ZE SŁOWEM BOŻYM, I WIERZYSZ W TO JUŻ TERAZ! 


I teraz patrz co on mówi: i kiedy to robicie wierzcie że otrzymacie (a wtedy on mówi) i spełni się wam.
Więc tu jest dowód w Marku 11,24 że to nie zamanifestuje się natychmiast ale że „to spełni się wam” i teraz to może zmanifestować się bardzo szybko ale „to wam się spełni” więc ty uwierz że już to masz, uwierz że to otrzymałeś i to otrzymasz jak to my byśmy powiedzieli. ALE MUSISZ UWIERZYĆ, ŻE OTRZYMAŁEŚ. A gdy uwierzysz, że ty to już otrzymałeś TO NIE MOŻESZ JUŻ NIGDY POWIEDZIEĆ: „ja tego nie mam” bo oznaczałoby to że nie uwierzyłeś, że otrzymałeś.
Więc jak już uwierzyłeś że to masz to nie możesz powiedzieć że nie masz tego. Ale ty powiesz teraz No ale ja tego nie widzę, no, nie możesz tego powiedzieć. Możesz powiedzieć: Słuchaj wierzę że to mam i ja to mam. Ja tego nie widzę ale ja to mam. Widzicie to jest zupełnie legalne Biblijnie żeby tak powiedzieć. Ale chcę żebyście zdali sobie sprawę, ŻE W PEWNYM MOMENCIE MUSICIE PRZYPIECZĘTOWAĆ CZAS KIEDY OTRZYMALIŚCIE SWOJE UZDROWIENIE. Nie, kiedy już je macie, rozumiecie co mam na myśli? Nie, kiedy ….  musimy być w tutaj uważni ze słowami, ale chcę żebyście to zrozumieli, musicie zdecydować że w tym momencie: ja wierzę że ja to otrzymałem i już to mam. A kiedy to będzie? No to już idzie To już jest w drodze.


To tak jakbyście zadzwonili i złożyli zamówienie przez telefon albo zadzwonili do jakiejś firmy i zamówili coś. Oni już wzięli informacje o twojej karcie kredytowej i powiedzieli OK już to mamy, twoje potwierdzenie OK mamy już twoje zamówienie i wyślemy to już dzisiaj. I wtedy dzwonisz do kogoś i mówisz Zgadnij co? Właśnie kupiłem tą rzecz! A gdy ją kupiłeś znaczy że już ją masz, czyli kupiłeś ją, już ją masz ale jeszcze jej nie otrzymałeś, w znaczeniu że nie masz jeszcze przed sobą. A on zapytał: to gdzie to jest? No jest już w drodze. A ja myślałem że to już masz? No tak! już to mam. Jest to już opłacone i jest już w drodze. Więc przyjdzie tutaj. 


Więc nie mówiłem żebyście ignorowali i fakt że są jakieś symptomy w twoim ciele, to tylko oznacza że musicie uznać fakt że to już jest opłacone i załatwione przez Jezusa. Bóg wysłał swoje Słowo i uzdrowił ich i wyrwał z zagłady ich życie. Jezus był tym Słowem które stało się ciałem, On przyszedł, On znosił swoje rany i przez te rany ty zostałeś uzdrowiony. Więc uwierz w to i przyjmij to i będziesz to miał. OK?


Teraz będę się za was modlił bo musimy już kończyć na dzisiaj, ale chcę teraz wam posługiwać. Chcę żebyście myśleli o tym i będziemy jeszcze rozmawiać o każdym aspekcie tego. ALE CHCĘ, ŻEBYŚCIE ZROZUMIELI, ŻE GDY TYLKO ZDECYDUJECIE, ŻE UWIERZYLIŚCIE, ŻE OTRZYMALIŚCIE TO MUSICIE ZACZĄĆ MÓWIĆ TAK JAKBYŚCIE JUŻ TO OTRZYMALI. I musicie zacząć mówić to co Biblia mówi. Biblia nigdy nie mówi ,że jesteście chorzy, BIBLIA MÓWI, ŻE ZOSTALIŚCIE UZDROWIENI.


I teraz zrozumcie tylko dlatego że mówicie „wierzę że przez jego rany zostałem uzdrowiony”, to nie znaczy że kłamiesz i mówisz że nie czujesz się źle. Możesz czuć się źle ale wciąż i tak wierzyć w Słowo Boże. Więc ideą tutaj jest tak naprawdę. Szczerze? Dopóki ty nie mówisz że przez jego rany zostałeś uzdrowiony w czasie gdy źle się czujesz to ja nawet nie byłbym pewien że ty na pewno w to wierzysz.

 


Bo w pewnym momencie MUSISZ WYBRAĆ: CZY WIERZYSZ BARDZIE SŁOWU BOŻEMU CZY BARDZIEJ SWOJEMU CIAŁU? I kiedy ty to oświadczasz to twoje ciało będzie musiało dostosować się do tego co mówi Słowo.  
TY MUSISZ POKAZAĆ SWOJEMU CIAŁU, ŻE SLOWO BOŻE JEST WAŻNIEJSZE I BARDZIEJ STAŁE, I ŻE TY WIERZYSZ W NIE BARDZIEJ NIZ W TO CO MÓWI TWOJ WAŁSNE CIAŁO!