Mapa Duchowa

mapy duchowe na poziomie strategicznym. Jak tworzyć mapy duchowe

Mapa Duchowa

Jak stworzyć mapę duchową swojego miasta ? wykład, szkolenie, webinar, podkast teologa, eschatologa biblioznawce Marka Kozłowskiego (Gdańsk 2020.XII.07) Koordynator ruchu A.D 2000 na Polske.

Link: tu

 

Cytaty z wykładu:

„Trzeźwa rzeczywistość jest taka, że ​​dzisiejsze miasta są wypełnione po brzegi duchowo bezdomnymi - bezruchowymi masami, które nie wiedzą, kim są ani dokąd zmierzają. I majstrują z tymi kwestiami tożsamości i przeznaczenia, ponieważ oddzielili się od jedynej osoby, która jest w stanie udzielić odpowiedzi, których im brakuje - Boga."

„Biorąc pod uwagę tomy, które zostały napisane na temat problemów współczesnego społeczeństwa, niezwykłe jest, jak mało autorzy mają do powiedzenia na temat niewłaściwych kwestii tożsamości, które leżą u podstaw tych wyzwań. Jednak objawy zewnętrzne zawsze były łatwiejsze do zidentyfikowania niż przyczyny wewnętrzne."

 

 

 

https://magisteriumpisma.pl/mapa-demonow

 

Kay:

mapa duchowa, sieć wojny duchowej, ruch A.D 200, George Otis Jr., Sentinal group, wartownicy, grupa wartowników, The Sentinel Group, jak sporzadzić mapę duchową, jak tworzyć mapy duchowe, miasta,kraju,Jubilee christian center,dick bernala, pastor, jak zindetyfikować siły demoniczne, duchowe, nad regionem, nad województwem, nad miastami,trudy jacobs sentinel groups,globalna baza modlitewna, g.peter Wargner, koordynator ruch A.D 2000 w polsce m. kozlowski, wojna duchowa na poziomie strategicznym,ez.4,1-3, Peter Horrobin, spiritual map George Otis Jr. Spiritual Mapping,