Jak zwyciężać w chwili kryzysu!

... ale gdy jest bitwa MUSISZ ZAMKNĄĆ USTA i USZY i WZROK na to co robi diabeł!

Jak zwyciężać w chwili kryzysu!
Jak zwyciężać w chwili kryzysu!

 

Co robić jeśli coś przechodzisz tródnego a sytuacja nie wygląda najlepiej ze strony tego świata? - NIE MASZ OBOWIĄZKU KAŻDEJ OSOBIE KTÓRA ZAPYTA OPOWIADAĆ IM CAŁEJ HISTORII MEDYCZNEJ - a tym bardziej tego co własnie czujesz, gdy to co czujesz jest całkowitym przeciwieństwem tego w co wierzysz Bogu!

Po pierwsze !
MUSISZ ZROZUMIEĆ, ŻE TO WOJNA - i nie wygrasz jeśli będziesz miał dwa wyznania!

Przyjdzie czas na podzielenie się swoim świadectwem i tym co przechodziłeś PO WYGRANEJ BITWIE, ale gdy jest bitwa MUSISZ ZAMKNĄĆ USTA< USZY< WZROK na to co robi diabeł!


Emily:
Emily cały czas modliła się i wyznawała. Nagle stan Virginii bardzo się pogorszył. Emily nie rozumiała tego. Była w wierze, wyznawała, miała pokój, a z jej córeczką było bardzo źle. Poprosiła Boga o wyjaśnienie. Prawie natychmiast zadzwoniła do niej mama i dała jej słowo wiedzy. Bóg powiedział jej mamie, aby mówić na temat Virginii tylko Słowo Boże. Emily zdała sobie sprawę, że miała rozdwojony umysł. Tymi samymi ustami wyznawała Słowo Boże i jednocześnie udzielała wyczerpujących informacji swoim znajomym o stanie Virgini w sferze naturalnej. Emily miała już odpowiedź. Odrzuciła każdą myśl, każdy argument niezgodny ze Słowem Bożym. Choć lekarze na bieżąco informowali ją o stanie córki, ona nie wypowiadała ani słowa. Uśmiechała się jedynie i dziękowała za ich pracę. Kiedy pytali, czy ma jakieś pytania, ona odpowiadała że nie i znowu dziękowała za ich dobrą pracę. Kiedy rodzina i przyjaciele pytali o Virginię, Emily mówiła tylko to co Bóg na temat jej dziecka: ”Virginia jest mocna w Panu - siłą jego potęgi” (Efezjan 6,10). A oni odpowiadali: „Tak, tak, wiemy, że się modlisz, ale powiedz jak jest naprawdę”. A Emily odpowiadała znowu to samo. Nie przejmowała się, kiedy ludzie uważali ją za szaloną. Życie jej dziecka było dla niej najważniejsze. Zadecydowała, że nie będzie się wstydzić Ewangelii Chrystusowej, która jest mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego kto uwierzy (Rzymian 1,16).
Kryzys minął, Virginia rosła, przybierała na wadze. Po 116 dniach została wypisana do domu. Virginia ma dziś 3,5 roku i jest zdrową, mądrą dziewczynką. Czasem wyzwaniem, jak każde dziecko w tym wieku. Ale jej życie jest świadectwem.  Emily Preston


Curry Blake:
Bóg niczego nie marnuje! Amen? Ani problemów przez, które przechodzisz ani jakichś doświadczeń o których nikt inny nie wie poza Bogiem, może ktoś pobierznie wie ale nie zna szczegółów. Coś ci powiem, Bóg używa takich rzeczy i Bóg przypomni o tym ludziom. Pamiętasz to takiego to takiego, wiesz co u niego zdiagnozowano, A MIMO TO W TAMTYM CZASIE NIE CHODZIŁ I NIE GADAŁ NA OKRĄGŁO O PROBLEMIE. Pamiętasz jaki był radosny! Naprawdę to u niego zdiagnozowano, A POTEM DOWIEDZĄ SIĘ, ŻE TA OSOBA ZOSTAŁA CAŁKOWICIE UZDROWIONA - nie myśl, że Bóg tego nie używa, On przypomni, przypomni o tym ludziom. To jak żyjemy ma znaczenie, powinniśmy być jak otwrte listy czytane przez wszystkich! Nasze życie jest litem czy księgą, którą czytają ludzie w okół nas - POWINNIŚMY ŻYĆ TAK BY BYĆ PRZYKŁADEM WIARY, CZYSTOŚCI I MIŁOŚCI, tego wszystkiego o czym Paweł pisał do Tymoteusza!


Curry Blake Ufaj, że Bóg za Tobą stanie!


2-gi framgent
Musisz traktować te małe rzeczy tak jak traktujesz te duże - musisz występować przeciwko nim. Jeśli będziesz występował przeciwko nim wszystkim zdecydujesz się zaufać Bogu i ugruntujesz to. To niezależnie czy będzie to małe czy duże zniknie, odejdzie - dlaczego? Bo do tego przemówisz i powiesz TO CO POWIEDZIAŁ BÓG. Ale jak to zrobisz zapytasz? BIERZESZ WERSET JEGO RANAMI JESTEŚMY UZDROWIENI - TO JUŻ JEST DOKONANE, JEST UGRUNTOWANE! Tzn. jeżeli wróg próbuje podsunąć jakąś górę - powiem do niej "Nie masz prawa być tutaj wynoś się z mojego życia, wynoś się z mojego ciała, nie możesz tutaj żyć - ODEJDŹ TERAZ, JESTEM UZDROWIONY ZUPEŁNIE, JESTEM ZDROWY, BŁOGOSŁAWIONY PRZEZ BOGA!! I nie zmieniasz zdania!! O to co wtedy się dzieje - zazwyczaj kiedy Bóg mówi - potem wróg mówi!! Zazwyczaj kiedy już zrobisz takie postanowienie i myślisz, że masz to ugruntowane - samo to, że powiesz oo już to mam, już to jest ugruntowane - to nie znaczy, że tak jest. Będziesz wiedział, że tak jest kiedy wróg pośle kogoś do ciebie, ktoś ci powie: jak tam twoja noga? jak tam twoje plecy, jak tam twoja głowa? słyszałem, że masz guza jak twój guz co się z nim dzieje?

TERAZ JEST MOMENT SKONFRONTOWANIA SIĘ, ŻE MASZ TO UGRUNTOWANE. CZY BĘDZIESZ POLITYCZNIE POPRAWNY, TZN. POWIESZ NO WIESZ CHODZĘ DO LEKARZA, BIORĘ LEKI - TO NIE TWÓJ INTERES, CO SPRAWIA, ŻE MUSISZ ODPOWIEDZIEĆ KAŻDEJ OSOBIE NA TAKIE PYTANIE. MOŻESZ POPATRZEĆ NA TEGO KOGOŚ I POWIEDZIEĆ; WIESZ CO TO JUŻ JEST ZAŁATWIONE.

Nie bój się oni ci powiedzą wszystko, o każdym problemie ci powiedzą, więc odwrócić się plecami i powiedz: wiesz co Biblia mówi, że masz to co wypowiadasz. Ty gadasz o śmieciach dlatego masz je w swoim życiu, mogę ci w tym pomóc, mogę się z tobą zgodzić i będziesz miał ich jeszcze więcej. Chodzi tutaj o zasadę zgody to jest najszybszy sposób na pozbycie się tutaj wścibskich pocieszycieli by się zamknęli i zajęli swoim życiem.

W PEWNYM MOMENCIE MUSISZ PODJĄĆ DECYZJĘ CZY BĘDZIESZ MIŁY, GRZECZNY, UPRZEJMY I BĘDZIESZ ZGADZAŁ SIĘ ZE WSZYSTKIMI NA SWOJEJ DRODZE I UMRZESZ ZE SWOIM RAKIEM - TEGO CHCESZ? TAK SIĘ STANIE JEŚLI BĘDZIESZ SIĘ ZGADZAŁ Z KAŻDYM NA SWOJEJ DRODZE.

Jeśli będziesz stał mocny i kiedy będziesz sam bądź z wierzącymi i będziesz mówił do góry - wynoś się, ale jak tylko pojawi się twoja rodzina, która nie wierzy: O tak już jest robię co mogę, biorę leki. Nie mówię ci czy masz brać chemię czy nie, chcę ci powiedzieć: ŻE NIE MOŻESZ MIEĆ ROZDWOJONEGO UMYSŁU, NIE MOŻESZ MIEĆ ZBYT WIELU POMYSŁÓW, NIE MOŻESZ BYĆ PO OBU STRONACH. JAK JESTEŚ Z TYMI TO MÓWISZ TAK, A JAK JESTEŚ W KRĘGU INNYCH LUDZI O MÓWISZ COŚ PRZECIWNEGO. TO JEST DUCHOWE ROZDWOJENIE!

Z kim przystajesz takim się stajesz - jeśli tak jest - TO NIE JESTEŚ UGRUNTOWANY! Musisz zdecydować to jest moje zdanie!!!


Curry Blake Co to znaczy wierzyć!