Jestem tym uzdrowionym a dlaczego moje ciało wciąż jest chore?

Powiesz, ale skoro jestem tym uzdrowionym a nie tym chorym to dlaczego moje ciało wciąż jest chore? TO DLATEGO, ŻE WRÓG STARA SIĘ SPRAWIĆ, ABYŚ MYŚLAŁ JAK (TA STARA) RODZINA W KTÓREJ PRZYSZEDŁEŚ – ludzka rodzina, a nie jak rodzina z której pochodzisz, i jesteś teraz w Królestwie Jego Drogiego Syna.

Jestem tym uzdrowionym a  dlaczego moje ciało wciąż jest chore?
Jestem tym uzdrowionym a  dlaczego moje ciało wciąż jest chore?

Powiesz, ale skoro jestem tym uzdrowionym a nie tym chorym to dlaczego moje ciało wciąż jest chore? TO DLATEGO, ŻE WRÓG STARA SIĘ SPRAWIĆ, ABYŚ MYŚLAŁ JAK (TA STARA) RODZINA W KTÓREJ PRZYSZEDŁEŚ – ludzka rodzina, a nie jak rodzina z której pochodzisz, i jesteś teraz w Królestwie Jego Drogiego Syna.


Więc NIE JESTEŚ chorym, który stara się być zdrowym, ALE JESTEŚ TYM UZDROWIONYM, i MUSISZ ZDECYDOWAĆ: ja jestem tym uzdrowionym, i diabeł nie może już kraść , zabijać i niszczyć mojego życia, bo on nie decyduje o moim życiu, ja mam nowego Boga i On jest uzdrowicielem, On jest moim uzdrowicielem, On jest moim życiem, On jest moim zaopatrzeniem!

 Po pierwsze  MUSISZ PRZESTAĆ ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK, TEN KTÓRYM NIE JESTEŚ, więc jeśli jesteś tym uzdrowionym, a nie chorym próbującym być zdrowym, to musisz przestać zachowywać się jak chory, i zrozumcie ja tu nie mówię o ignorowaniu, MÓWIĘ TYLKO, ŻE NIE MOŻESZ PODDAĆ SIĘ CIAŁU!


Są ludzie którzy jeśli zachorują, to dbają o swoją chorobę, „ja nie mogę tego robić, bo jestem w takim stanie, mam to, mam tamto” a skąd wiesz?” no, lekarz powiedział, że nie powinienem tego robić” OK, A CO POWIEDZIAŁ TWÓJ LEKARZ JEZUS?
Wyobraźcie sobie co by było jakby człowiek z uschniętą ręką, któremu Jezus powiedział, żeby wyciągnął rękę, gdyby on powiedział „No co ty Jezu? Lekarz powiedział, że nigdy nie będę w stanie poruszyć tą ręką, a Ty mówisz, że mam wyciągnąć rękę? Jak mam to zrobić? To jest śmieszne. Wiesz u ilu byłem lekarzy i wszyscy powiedzieli, że nic się już nie da zrobić?”
WIECIE CO? TEN CZŁOWIEK UMARŁBY Z USCHNIĘTĄ RĘKĄ, ale gdy Jezus powiedział mu aby wyciągnął rękę, on zaczął ją wyciągać.


I widziałem to na całym świecie, jak ludzie wstawali z wózków, ale NIE MOŻESZ CZEKAĆ, AŻ BÓG ZEPCHNIE CIĘ Z WÓZKA, ON TEGO NIE ZROBI – TY SAM MUSISZ ZDECYDOWAĆ, ŻEBY Z NIEGO WSTAĆ!


Curry Blake
Broadcast 29.11.2020

 

Nie ma neutralności bądź współpracujemy z wrogiem, bądź z Bogiem – WYBÓR NALEŻY DO NAS!!
I OD TAMTEGO DNIA MUSIAŁAM NAUCZYĆ SIĘ BYĆ BARDZIEJ WDZIĘCZNA, CZUĆ SIĘ WYGODNIEJ i nie ważne było jak ciężka moja sytuacja była – TYLKO DLATEGO, ŻE MAM GO I ON MNIE KOCHA! I nawet gdybym nie miała nic innego to miałam Go i byłam za to wdzięczna i to wystarczało by uczynić mnie szczęśliwą bądź mogłam szukać powodu dla którego mogłabym być szczęśliwa i to wypowiedzieć – TO BYŁ MÓJ WYBÓR!


I TYLKO W JEDNEJ SYTUACJI BÓG MOŻE PRACOWAĆ I BĘDZIE TO ROBIĆ i może to być ponad mrocznością – ale mówię moc zawsze płynie i zobaczyć Jego wolą manifestującą się i wróg będzie musiał skulić nogi i uciekać z twojego życia.
On (diabeł, chrześcijan, którzy żyją według planu Boga w pełnej świadomości Kim są w Chrystusie i jaki autorytet mają) nas tak bardzo nienawidzi, dlaczego? Ponieważ te wszystkie rzeczy, które możemy uczynić i zobaczyć od momentu kiedy odnowimy swój umysł, tą moc, Bożą moc pracującą przez nas – my myślimy że autyzm, rak jakakolwiek forma choroby i niemocy, nie ważne z jakiej strony przyszła do twojej rodziny, czy to genetyczna, nie ważne czy to mechaniczne jakieś uszkodzenia, nieważne – WSZYSTKO, WSZYSTKO – przyprowadzimy do Królestwa Bożego i sprawimy że musi poddać się jedynemu pasterzowi Jezusowi Chrystusowi i MUSI BYĆ UZDROWIONE AUTOMATYCZNIE!!
A wszystko to co współpracuje z naturalnym (co oczywiście jest demoniczne) musi mieć rezultaty naturalne! ….


Deborah McDermott