Genetyczne wady wrodzone. Mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, zespół downa, SMA, rdzeniowy zanik mięśni, inne

Genetyczne wady wrodzone, od urodzenia - Bóg uzdrawia genetyczne wady wrodzone. Jak wyleczyć, uzdrowić wady genetyczne, wrodzone,

Genetyczne wady wrodzone. Mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, zespół downa, SMA, rdzeniowy zanik mięśni, inne
Genetyczne wady wrodzone. Mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, zespół downa, SMA, rdzeniowy zanik mięśni, inne

W tej rewolucyjnej ksiażce odkryjesz niepodwazalne biblijne prawdy, ktore dowodza ponad wszelka watpliwosc, ze Bog nie jest autorem wad wrodzonych – ale UZDRAWIA je!

Przeczytasz w niej tez osobiste swiadectwa rodzicow z całego swiata, którzy na własne oczy widza, jak Bog uzdrawia ich dzieci z takich zdiagnozowanych chorob, jak:

- mózgowe porażenie dziecięce,

- autyzm

- zespół Downa

- SMA  ( Rdzeniowy zanik mięśni )

- opóźnienie psychoruchowe

- inne

Dzięki tej książce, jesteście świadkami globalnego poruszenia Bożego w sercach rodziców oraz w ciałach naszych dzieci. Tu widać dowody niesamowitego poruszenia Bożego w jego początkach.

Jesteśmy zwyczajnymi rodzicami na różnych kontynentach, zjednoczonymi naszą wiarą w Jezusa Chrystusa. Usługujemy uzdrowieniem naszym własnym dzieciom, u których zdiagnozowano wady wrodzone, i usługujemy uzdrowieniem dzieciom naszych sąsiadów. Przez moc Ducha Świętego i zrozumienie kim jesteśmy w Jezusie Chrystusie, zmieniamy przeznaczenie ludzi. Nie tylko ciała dzieci zmieniają się i są uzdrawiane, ale i my, rodzice, zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy tymi, na których całe stworzenie czeka z utęsknieniem od setek i tysięcy lat. (List do Rzymian 8:22).

Jesteśmy Ciałem Chrystusa i rozwiązaniem problemu wad wrodzonych. Jesteśmy chrześcijanami. Jesteśmy tymi, którzy mają moc zmiany biegu historii, przez zrozumienie tego, kim jesteśmy i co możemy zrobić. Kiedy będziesz w domu w Niebie, nie będzie ci potrzebna wiara. Wtedy będzie za późno. Teraz czas zdać sobie sprawę z tego, kim naprawdę jesteśmy w Jezusie Chrystusie i co to oznacza.

 

Link do ksiązki: https://sklep.hesed.org.pl/produkt/bog-uzdrawia-genetyczne-wady-wrodzone-pierwsze-owoce
 

----------------------------------------------


Potrzebujesz modlitwy o swoje dziecko Teraz ?   Kliknij tu www.modlitwy.magisteriumpisma.pl


Brak ci wiary ? chcesz abyśmy przyjechali pomodlić się o ciebie ?
Jeśli potrzebujesz modlitwy napisz na adres:  modlitwa@jglm.org.pl
lub zadzwoń: +48 570-670-147

Chętnie przyjedziemy osobiście aby się o was pomodlić lub nauczymy jak sami możecie sie modlić o uzdrowienie siebie, swoich dzieci, i całej rodziny.

zadzwoń: +48 570-670-147