Uzdrowiona z eozynofilowego zapalenia błony śluzowej żołądka

.. nie szukałam uzdrowiciela, szukałam tych wszystkich sposobów, aby zostać uzdrowionym, ale nie szukałam Jego.

Świadectwo uzdrowienia z rzadkiej choroby układu pokarmowego, eozynofilowego zapalenia błony śluzowej żołądka!!
Przypominam często to świadectwo, dlatego, ze ono pokazuje mechanizm działania wroga i potrzebę naszego ugruntowania, że nasze ciało zostało uzdrowione ranami Jezusa I żaden symptom tego nie jest w stanie nam wyrwać!!
Even:
Wiesz, kiedy MNIE (BOGA) szukasz i jest to w całej Biblii. Kiedy naprawdę MNIE szukasz całym swoim sercem - ZNAJDZIESZ MNIE! Wiesz, że nie szukałam uzdrowiciela, szukałam tych wszystkich sposóbów, aby zostać uzdrowionym, ale nie szukałam Jego!
Zajęło mi ten czas, aby rzeczywiście szukać uzdrowiciela, ponieważ tak naprawdę UZDROWIENIE JEST JEDNYM Z UZDROWICIELEM! Wiesz, że mamy to w sobie, mamy uzdrowiciela - PO PROSTU MUSIMY GO POZNAĆ i dowiedzieć się jak uzyskać dostęp do tego!
...
Pytanie Mary:
więc powiedz nam czy był pewien punkt zwrotny, lub co się stało z twoją chorobą, czy nadal cierpiałaś, czy nadal cierpiałaś na chroniczny ból, gdy szukałąś tych wszystkich rzeczy?
Even:
Wciąż byłam w wielkim bólu, były dni kiedy widziałam postępu, ból był mniejszy i za wszystko dziękowałam Bogu, ale to było to, czego się uczyłam, więc we mnie był kawałek, ponieważ na początku BYŁO TAK WIELE STRACHU I BAŁAM SIĘ ŚMIERCI! Nie chciałam zostawić swoich dzieci, był cały ten strach przed śmiercią!
I IM BARDZIEJ ODNAWIAŁAM SWÓJ UMYSŁ DO PRAWDY SŁOWA - TEN STRACH ODSZEDL, WIESZ, ŻE DUCH STRACHU OPUŚCIŁ MNIE, AŻ W KOŃCU CAŁKOWICIE ODSZEDŁ!
I był we mnie pokój - NAWET JEŚLI NADAL BYŁ BÓL w moim ciele - wiedziałam, że nie może pozostać, tak jak wiem, że wychodzę z tego.
Nie wiedziałam, kiedy, nie wiedziała jak, jaki czas - ALE WIEDZIAŁAM, ŻE TO NIE BĘDZIE MOJE ŻYCIE - we wnętrzu mnie, wiedziałam ponieważ narodziłam się na nowo - WIEDZIAŁAM, ŻE JEZUS BYŁ MOJĄ ODPOWIEDZIĄ, mam na myśli myśli w głębi duszy.
Myślę, że wszyscy wiemy o tym, że Jezus jest odpowiedzią i ja wiedziałam, że jeśli mam Jego wszystko ma się ułożyć! Więc kiedy zaczęłam się uczyć i wzrastać w Słowo i pamiętam, że często oglądałam szkoły uzdrowienia, Charis, byli różni mówcy, którzy naprawdę służyli mi -
I POTEM ZACZĘŁAM UCZYĆ SIĘ O AUTORYTECIE, KTORY MAMY W JEZUSIE CHRYSTUSIE I KTÓRY JEST POŁĄCZONY
Z MOCĄ SŁÓW,
Z MOCĄ SŁOWA TYLKO WYPOWIEDZIANEGO SŁOWA BOŻEGO!!
Jeśli wierzysz Słowu Bożemu i wypowiadasz to Słowo nad swoim ciałem, mam na myśli, że twoje ciało musi odpowiedzieć!
Więc kiedy otrzymałam objawienie, że po prostu rozmawiam z twoją górą i rozmawiał z twoim ciałem i że to Słowo było lekarstwem dla mnie, że to wszystko w polączeniu - ZACZĘŁAM WIDZIEĆ WYNIKI!!
GDY ZACZĘŁAM SPRZECIWIAĆ SIĘ OBJAWOM, KTÓRE ZACZĘŁY ODCHODZIĆ I ZACZEŁY BYĆ MNIEJSZE - ALE W TYM CZASIE NADAL POZWALAŁAM NA WIELE NIEWIARY W MOIM ŻYCIU (to dodam od siebie to MY POZWALAMY NA NIEWIARĘ W SWOIM ŻYCIU)
- i ona opowiada o rozproszeniach jakie widziała między innymi w social mediach, które sprawiały, że byłam rozdwojonego umysłu, więc te objawy pojawiały się z powrotem -
i WTEDY ZACZYNAŁAM KWESTIONOWAĆ CZY NAPRAWDĘ JESTEM UZDROWIONA CZY NIE, LUB CO JEST NIE TAK, ŻE SIĘ TAK DZIEJE!
WIĘC MUSIAŁAM FINALNIE PO PROSTU (nie mogę nawet powiedzieć, że zajęło mi to - myślę, że rozmawialiśmy trochę o tym wcześniej, ze zajęło mi jakieś cztery lub pięć lat - BY NAPRAWDĘ PO PROSTU ZAAKCEPTOWAĆ, ŻE TO JEST PRAWDA (Słowo Boże).
TO JEST PRAWDA I JA BĘDĄ W TYM CHODZIĆ,
- BEZ WZGLĘDU NA TO ILE CZASU ZAJMIE MI ZOBACZENIE WYNIKÓW!
- BEZ WZGLĘDU NA TO, PRZEZ CO MUSZE PRZEJŚĆ,
TO JEST PRAWDA I BĘDĘ STAĆ NA TYM CO SŁOWO BOŻE MÓWI O MNIE I KIEDY W KOŃCU TO ZROBIŁAM - WTEDY PRZYSZŁY WYNIKI!!!
Zdiagnozowano mnie w 2014,a potem w 2019 zobaczyłam pełnię tego!

 

https://www.youtube.com/watch?v=RV4U98ZiXOE