Dlaczego Bóg nie działa w moim życiu ?

Dlaczego wiele rzeczy dzieje się w naszym życiu a nie są one zgodne z tym co widzimy w Słowie Bożym. Przecież Biblia wyraźnie mówi, że jesteśmy Zwycięzcami w Chrystusie, że zawsze w Nim triumfujemy. Czy Bóg mnie nie lubi ?

Dlaczego Bóg nie działa w moim życiu ?
Dlaczego Bóg nie działa w moim życiu ?

Dlaczego wiele rzeczy dzieje się w naszym życiu a nie są one zgodne z tym co widzimy w Słowie Bożym. Przecież Biblia wyraźnie mówi, że jesteśmy Zwycięzcami w Chrystusie, że zawsze w Nim triumfujemy.  Czy Bóg mnie nie lubi ?

 

Jeśli rozpoczniesz szukać prawdziwego Boga to prędzej czy później zaczniesz szukać odpowiedzi i zrozumienia dlaczego wiele rzeczy dzieje się w naszym życiu a nie są one zgodne z tym co widzimy w Słowie Bożym (przecież Biblia wyraźnie mówi, że jesteśmy Zwycięzcami w Chrystusie, że zawsze w Nim triumfujemy) a nasze doświadczenia a tym bardziej emocje nie potwierdzały tego.


Gdy dołączyliśmy do regularnego czytania Biblii i słuchania nauczań Curry Blake mieliśmy swoje "DLACZEGO" (dlaczego nie zawrócimy z tej drogi.
Zaczeliśmy słuchać tych nauczań dzień i noc, wypowiadaliśmy słowa pełne wiary, że będzie tak jak mówi Słowo i nie jak nas chce prowadzić diabeł (sprzedawca kolorów)


Dlaczego o tym piszemy, bo w tym samym czasie gdy widzieliśmy mnóstwo uzdrowień natychmiastowych u osób, które często nawet patrzyły na nas z politowaniem gdy ich pytaliśmy czy możemy się o ciebie pomodlić? sami prywatnie toczyliśmy boje.
Choć nie mieliśmy wątpliwości - nasze uzdrowienia czy to w naszym ciele czy ciele bliskich nam osób, nie przychodziły natychmiastowo (podobnie było w sferze finansów) - MUSIELIŚMY NAUCZYĆ SIĘ TRWAĆ W SŁOWIE POMIMO...

Być może czytasz te słowa dzisiaj i jesteś w miejscu gdzie nie wiesz co dalej zrobić z sobą, ze swoim życiem, z uzdrowieniem którego potrzebujesz - dzisiaj chcemy ci powiedzieć POWSTAŃ

- I ZACZNIJ WYPOWIADAĆ SŁOWO BOŻE,

- ZACZNIJ ŻYĆ SŁOWEM BOŻYM,

- MYŚLEĆ O SŁOWIE I DZIAŁAĆ W OPARCIU O SŁOWO BOGA

- jeśli się nie zatrzymasz (bo Słowo Boże mówi, ze wielu zaczyna lecz niewielu kończy) to zdobędziesz swoją "Ziemię Obiecaną", a my obiecujemy ci, ze staniesz się całkowicie inną osobą - zaczniesz przypominać Jezusa! a nie siebie.
Twoje życie ulegnie zmianie - ale to nie znaczy, że nie będzie ataków diabła - ataki będą do końca tego życiu tutaj na ziemi - bo diabeł nigdy nie rezygnuje, bo diabeł to morderca i złodziej od początku i zawsze będzie chciał cię okraść z twojego dziedzictwa w Jezusie Chrystusie! Jednak jeśli NIE ZATRZYMASZ się to ZAWSZE BĘDZIESZ ZWYCIĘZCĄ!


Bitwy jakie teraz przechodzimy - przechodzimy z pozycji Zwycięzcy (tak jak o nich mówi Słowo Boże) i Bóg nigdy nas nie zawodzie. Ale nie usłyszysz od nas żadnego słowa nażekania, krytykowania, oceniania innych itp. ale innego jak Słowa naszego Ojca w Niebie zapisane w Jego księdze gdy je przechodzimy - BO MY WIEMY, ZE TO CO WYPOWIADAMY TO BĘDZIEMY MIEĆ, ŻE TO CO WŁAŚNIE PRZECHODZIMY NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU NA PRAWDĘ SŁOWA BOŻEGO, ŻE TEN ATAK ZAKOŃCZY SIĘ JAK ZAWSZE NASZYM ZWYCIĘSTWEM. TYLKO SIĘ NIE PODDAJ.


Ty zdecyduj - czy chcesz rozpocząć tą podróż, która będzie trwała do końca twojego pielgrzymowania tu na ziemi - i zaczniesz żyć w pozycji jaką dał ci Bóg - czy będziesz całe swoje życie przegranym i siódmym numerem - bo tak właśnie sam siebie będziesz postrzegał!
Jeśli coś przechodzisz, z czymś się zmagasz, cierpisz, chorujesz, troszczysz ... - przestań się na tym skupiać !!!   ZACZNIJ ŻYĆ W SPOSÓB JAKI BÓG CHCE ABYŚ ŻYŁ - zacznij skupiać się na Jego Słowie - Słowie Boga i niech będzie Ono w twoim sercu (gdzie jest wiara) a co za tym idzie na ustach i w myślach,


TO TY DECYDUJESZ O SWOIM LOSIE TU NA ZIEMI!
DOKONAJ MĄDREGO WYBORU A GDY JUŻ PODEJMIESZ DECYZJĘ TO BĄDŹ KONSEKWENTNY - NIE WAHAJ SIĘ.