diabeł jest kłamcą i złodziejem

diabeł jest kłamcą i złodziejem

diabeł jest kłamcą i złodziejem
diabeł jest kłamcą i złodziejem

To co sprawia, że diabeł jest kłamcą i złodziejem to to, że złodziej nie ma żadnego autorytetu. Gdyby miał autorytet to nie byłby złodziejem. On wykonywałby tylko swoją pracę. Co większość ludzi myśli że on robi. ALE DIABEŁ NIGDY NIE MA AUTORYTETU.

To oznacza że cokolwiek się dzieje to TY zawsze masz prawo i autorytet PRZEZ Jezusa Chrystusa aby go wyrzucić. Łukasz 10,19 mówi: daję wam moc i autorytet ponad wszystkimi zdolnościami wroga, on mówi: daję wam moc stąpania po wężach, skorpionach i po wszelkiej mocy nieprzyjaciela, a nic wam nie zaszkodzi.

Więc musimy zdać sobie sprawę, że Jezus nie dał diabłu żadnego autorytetu. Diabeł ma moc, ale nie ma autorytetu. Większość ludzi myśli, że on ma autorytet WIĘC Z NIM NIE WALCZĄ. Oni nawet mu się nie opierają. Oni mówią: no, to i to się dzieje ze mną więc Bóg musiał na to pozwolić.

NIE! On powiedział: co ty zwiążesz na ziem, będzie związane w Niebie. A co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w Niebie. BÓG NIE DAŁ MU POZWOLENIA! TY MU JE DAŁEŚ, TY MU POZWOLIŁEŚ TAM DZIAŁAĆ!

Więc po prostu przestań! Po prostu powiedz mu że ma odejść. Oprzyj się mu. ALE TEŻ NIE MOŻESZ OPRZEĆ SIĘ MU SWOJĄ WŁASNĄ MOCĄ!

Biblia mówi : uniżcie się! I pierwsze co robicie: poddajcie się Bogu a potem opierajcie się diabłu. Zbyt wielu ludzi próbuje opierać się diabłu bez poddania się Bogu najpierw. A jeśli NIE PODDASZ SIĘ NAJPIERW BOGU to nie dasz rady oprzeć się diabłu. Pokaż mniej