Demony wyrzucać będą - DEREK PRINCE

Błogosławieństwo czy Przekleństwo. Derek Prince. Demony wyrzucać będą - DEREK PRINCE

Demony wyrzucać będą - DEREK PRINCE
Demony wyrzucać będą - DEREK PRINCE

Błogosławieństwo czy Przekleństwo. Derek Prince


Demony wyrzucać będą - DEREK PRINCE

Derek Prince'a
ISBN: 83-7050-623-2
format: 160x210, stron: 271, oprawa: miękka

INDEKS: IDP0006B41671

OPIS KSIAZKI:
KIM SA DEMONY?
W JAKI SPOSÓB DEMONY UZYSKUJĄ DOSTĘP DO ŻYCIA CZŁOWIEKA?
CZY CHRZEŚCIJANIE POTRZEBUJĄ UWOLNIENIA OD DEMONÓW?

W tej przystępnej, opartej na Piśmie Świętym książce Derek Prince odpowiada na te oraz wiele innych pytań. Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że problemy, z którymi się nieustannie zmagasz, mogą być spowodowane przez demony? A może jesteś osobą, która chce nieść pomoc innym ludziom podobnie udręczonym, lecz brak ci odpowiedniej wiedzy, potrzebujesz wskazówek i rad? Derek Prince podkreśla, że Jezus "wszystkich, których wysyłał głosić ewangelię, zawsze pouczał i odpowiednio wyposażał, aby potrafili postępować z demonami w taki sam sposób, jak on to czynił".

Jeśli dzisiaj sytuacja wygląda inaczej, to kto się zmienił - pyta Derek Prince - Jezus? Demony? Kościół? Otrzymujesz do rąk praktyczny i zrozumiały podręcznik na temat uwalniania. W nim Derek Prince dzieli się swoimi zmaganiami z demonami, opowiada o lękach i braku zrozumienia, które zwykle towarzyszą tej służbie. Przemawiając w oparciu o ponad trzydziestoletnie doświadczenie, Derek oferuje wiele praktycznych rad i pouczeń, jak przyjąć uwolnienie, w jaki sposób je utrzymać i jak służyć pomocą innym. Ponadto omawia dziewięć charakterystycznych cech działalności demonów, siedem sposobów, w które demony dostają się do wnętrza człowieka, a następnie, poprzez dziewięć etapów, prowadzi Cię do prawdziwej wolności.

 

 

 

Komentarz:

Po przeczytaniu tej książki (10 razy) zacząłem praktykować to co nauczał Derek Prince (obejrzałem wszystkie jego kazania i przeczytałem wszystkie jego książki) stosowałem jego nauczania przez ponad 10 lat ale "czegoś" w nich brakowało. Dotarłem do tych materiałów i gorąco je polecam. Dziś jestem pewien, że UZDRAWIENIE jest możliwe.

https://magisteriumpisma.pl/autyzm

https://magisteriumpisma.pl/genetyczne-wady-wrodzone

https://hit.co.pl/uratowane-dziecko-z-choroby-genetycznej-7004.html

https://hit.co.pl/jak-zostalam-uzdrowiona-z-astmy-oskrzelowej-6840.html

https://magisteriumpisma.pl/jak-uzdrowic

https://magisteriumpisma.pl/zespol-aspergera

https://magisteriumpisma.pl/modlitwa