Bóg nie umarł 2. Człowiek Mit Mesjasz - KSIĄŻKA, Czy Jezus istniał naprawdę ?

Człowiek Mit Mesjasz - Bóg nie umarł. Czy Jezus istniał naprawdę? Czy faktycznie dostępne są dowody historyczne na to, że On żył, mówił i robił rzeczy opisane w Ewangeliach? Czy zasadne są wszelkie spekulacyjne tezy, że historia Jezusa jest mitem zapożyczonym z różnorodnych pogańskich kultur starożytnego świata?

Bóg nie umarł 2. Człowiek Mit Mesjasz - KSIĄŻKA, Czy Jezus istniał naprawdę ?
Bóg nie umarł 2. Człowiek Mit Mesjasz - KSIĄŻKA, Czy Jezus istniał naprawdę ?

Bóg nie umarł 2. Człowiek Mit Mesjasz
Rafael Dom Wydawniczy

Indeks: 6471942

Zdecydowanie polecam tę książkę, która odpowiada na trudne pytania, pomagając zapoznać się z przesłaniem Ewangelii i przygotować się do przekazywania tych ważnych prawd innym. Gary R. Habermas, fragment „Przedmowy”

Czy Jezus istniał naprawdę? Czy faktycznie dostępne są dowody historyczne na to, że On żył, mówił i robił rzeczy opisane w Ewangeliach? Czy zasadne są wszelkie spekulacyjne tezy, że historia Jezusa jest mitem zapożyczonym z różnorodnych pogańskich kultur starożytnego świata?

Rice Broocks, autor bestsellerowej powieści, która doczekała się hitowej adaptacji w postaci filmu Bóg nie umarł, rozprawia się ze sceptykami, którzy podważają ewangeliczne treści. W pasjonującym śledztwie przywołuje dowody na historyczność postaci Jezusa i demaskuje poglądy agnostyków, twierdzących iż jest On wytworem starożytnej mitologii. Przedstawia wiarygodność Ewangelii jako dowodu na zmartwychwstanie, potwierdzając tożsamość Jezusa jako obiecanego Mesjasza.

***

Rice Broocks jest autorem wielu książek, w tym God's Not Dead (Bóg nie umarł), The Purple Book: Biblical Foundations for Building Strong Disciples oraz Every Nation in Our Generation.

Ksiegarnia, Link do ksiazki:  https://www.smyk.com/p/bog-nie-umarl-2-czlowiek-mit-mesjasz-i6471942