Armia Lucyfera Hierarchie demonów - Armia złego dziś

Wojna Duchowa - Armia Lucyfera dziś. Jak działa szatan w dzisiejszych czasach, jak wygląda jego hierarchia i podległość. Formy i sposoby działania Lucyfera w XXI w.

Armia Lucyfera Hierarchie demonów - Armia złego  dziś

Armia Lucyfera Hierarchie demonów i sposoby działania w czasach ostatecznych.

 

1. Książe tego świata Lucyfera to Oskarżyciel (dowódca)

Poddane mu demony to:  Zastraszenie, Zdrada, Oskarżenie, Plotka, Obmowa, Krytycyzm.

Podległe im Duchy to: Odrzucenie, Zgorzkniałość, Niecierpliwość, Nieprzebaczenie, Pożądanie, Wstyd, ...... Są wysłane z przodu armii, aby przygotować wszystko przed głównym atakiem.

opis działania: 

Taki demon Zgorzknienia jest w stanie zasiać swą truciznę do całych tłumów ludzi, a nawet całych ras lub kultur.

Demon Pożądania zasiadał na jednym artyście, filmowcu lub producencie reklam i odużał ich pożądaniem wysyłał coś, co przypominało pioruny elektrycznego śluzu, który uderzał i otępiał. Ogromne tłumy za tym szły na ślepo Wszystko to miało na celu przygotować miejsce potężnej hordzie nadchodzących demonów.

Głównym celem tej armii diabła jest wywoływanie rozłamów. Została ona wysłana, aby atakować każdy poziom relacji to znaczy: relacje mężów z żonami, dzieci z rodzicami, dzieci ze sobą nawzajem, relacje polityków, kościołów, księży, pastorów. Demoniczni Zwiadowcy wysłani są, aby zlokalizować słabości,wyłomy, kłótnie, zazdrość, pychę w kościołach, rodzinach czy poszczególnych osobach, wówczas Odrzucenie, Pożądanie mogły je wykorzystać i stworzyć większy wyłom dla nadciągających innych duchów. Często ludzie w dzisiejszych czasach nie wierzą że Bóg żyje i wypełnieni są ciemnością. Im więcej pozwalamy ciemności przepełniać swoje serce, tym bardziej demony mogą przejąć kontrolę nad naszym życiem.

opis:

Demony nie umią żyć w harmoni ani w jedności, cała armia lucyfera to chaos. Na przykład: demony nienawiści nienawidzą inne demony. Demony zazdrości zazdrościły sobie nawzajem. Jedynym sposobem, w jaki dowódcy tej hordy powstrzymywali demony przed walką z innymi demonami jest kierowanie ich nienawiści, zazdrości itd. na ludzi, których atakują, ujeżdżają, wktórych mieszkają. Tak też pośród tych ludzi często wybuchały walki.

Demony atakują, próbują "dosiadać" "ujeżdźać" nawet chrześcijan, ale nie mogą wejść do ich ciała, zamieszkać w nich, jak to ma miejsce w przypadku niechrześcijan. Na przykład: gdy chrześcijanin ujeżdżany przez demona zazdrości tylko zaczynał kwestionować tę zazdrość, przeciwstawia się tej zazdrości (domyśla się,że robi źle, że grzeszy) to demon natychmiast staje się słabszy. Wtedy ten słabnący demon rozpoczyna głośno krzyczeć, a przywódca tej dywizji wysyła wszystkie demony, by okrążyły owego chrześcijanina i atakowały go, aż rozgoryczenie znowu rozpaliło się w nim. Jeśli to nie działa, to demony nawet cytują Biblię w tak przewrotny sposób, że usprawiedliwiało to jego gorycz, oskarżenia itp.

 

Było oczywistym, że moc demonów wyrastała całkowicie z mocy zwiedzenia chrześcijan, i udawało się im do tego stopnia, że chrześcijanie będąc używanymi przez demony, cały czas myśleli, iż to Bóg się nimi posługuje. Działo się tak dlatego, że chrześcijanie cl nieśli wysoko sztandary samousprawiedliwienia zasłaniając prawdziwe.

Strategia Oskarżyciela. Diabeł wiedzi, że dom, który jest podzielony nie może się ostać, a jego armia właśnie próbowała dokonać podziału Kościoła w taki sposób, aby całkowicie odpadł od łaski. Jedynym sposobem, w jaki mogło się to udać było użycie chrześcijan do walki z własnymi braćmi. Dlatego prawie wszystkie przednie oddziały składały się z chrześcijan lub przynajmniej z nominalnych wierzących. Każdy krok, który uczynili wierzący będąc posłuszni Oskarżycielowi, dawał mu większą moc nad nimi. Zwiększało to pewność jego i jego przywódców. Było jasne, że siła tej armii uzależniona jest od zgody chrześcijan na zło.

 

Rodzaje duchów przywództwa demonicznego:

Duch wstydu

Duch Oskarżenia

Duch Obmowy